arrow_backWróć do ofert pracy

Specialist 365

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Określanie zakresu, planowanie oraz wdrażanie usług z Microsoft 365 (Exchange Online, SharePoint Online, Teams, OneDrive)
  • Administracja i konfiguracja tenanta, w szczególności usług: Exchange Online, SharePoint Online, Teams, OneDrive
  • Zarządzanie dostępami I tożsamościami użytkowników (Azure AD)
  • Wdrażanie rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa (EOP, MFA, Conditional Access, AIP, DLP)
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej (np. dokumentacje wdrożonych usług, procedury administracyjne, poradniki migracji, instrukcje dla użytkowników końcowych itp.)
  • Pełnienie roli eksperta z zakresu Microsoft 365, bieżące aktualizowanie wiedzy z nowości
  • Automatyzacja zadań za pomocą PowerShell
  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów

Szukamy Ciebie jeśli posiadasz:

  • Minimum 3 lat doświadczenia jako Konsultant/Administrator/Inżynier Microsoft 365
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań Microsoft 365 ((Exchange Online, SharePoint, OneDrive, Teams);
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego ( czytanie dokumentacji technicznych oraz rozmowa z klientami)
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa: Microsoft 365 Enterprise Mobility + Security (np. AIP, DLP, MFA, Microsoft Defender-ATP)
  • Wiedzę w zakresie licencjonowania i zarządzania subskrypcjami Azure oraz Microsoft 365
  • Umiejętności projektowania oraz wdrażania rozwiązań opartych na produktach Microsoft na podstawie wymagań klientów
  • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów IT
  • Znajomość PowerShell
  • Certyfikaty Microsoft będą dodatkowym plusem
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.