arrow_backWróć do ofert pracy

Specjalista ds. Rekrutacji (Kraków, Wrocław, Lublin)

Kraków, Wrocław, Lublin

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę – u nas naprawdę taka jest 🙂
  • Możliwość realizowania ciekawych i wymagających projektów rekrutacyjnych
  • Możliwości rozwoju
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje Zadania:

  • Samodzielna i kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych z obszaru IT
  • Poszukiwanie najlepszych specjalistów IT na rynku – przy użyciu różnych metod i narzędzi – tak, mamy dla Ciebie rozszerzone konto rekruterskie 🙂
  • Selekcja, ocena kompetencji oraz kontakt z Kandydatami na wszystkich etapach procesu rekrutacyjnego
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami
  • Wsparcie procesu zatrudnienia i wdrożenia nowych Pracowników

Szukamy Ciebie jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych z obszaru IT (ok. 2 lata)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Wykształcenie wyższe lub kończysz studia
  • Samodzielność i bardzo dobrą organizację własnej pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Umiejętność pracy w Zespole

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami