arrow_backWróć do ofert pracy

Specjalista ds. Kadr

Łódź

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości rozwoju poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Świetną atmosferę
  • Dodatkowe benefity

Twoje zadania:

  • Sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia – umów o pracę, świadectw pracy, aneksów, wypowiedzeń
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Koordynowanie terminowego przeprowadzania badań BHP i badań lekarskich
  • Przygotowywanie danych do raportowania ustawowego (ZUS, GUS, PFRON, US)
  • Przygotowywanie raportów w zakresie kadr i płac na potrzeby kierownictwa oraz instytucji zewnętrznych
  • Obsługa umów cywilno-prawnych

Szukamy Ciebie jeśli posiadasz:

  • Wiedzę merytoryczną z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • Min. 1,5 roku doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczną znajomość Pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobrą organizację i dyscyplinę pracy

Mile widziane:

  • Znajomość systemu ERP enova365
  • Znajomość języka angielskiego

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami