arrow_backWróć do ofert pracy

Specjalista ds. Walidacji [REKRUTACJA ONLINE]

Polska

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Nadzór procesu walidacji przydzielonego systemu/-ów IT lub obszaru wsparcia usług IT
  • Weryfikacja wymagań systemowych (funkcjonalnych i jakościowych)
  • Analiza techniczna i biznesowa (ryzyka, współzależności, zgodność ze standardami i regulacjami)
  • Odpowiedzialność za tworzenie dokumentacji/weryfikacja dokumentów projektowych
  • Zarządzanie dokumentacją projektową i procesami obiegu dokumentów
  • Nadzór procesu testowania i dokumentowania rezultatów testów/odchyleń
  • Wsparcie merytoryczne dla zespołu projektowego, prowadzenie szkoleń i konsultacji
  • Przygotowanie i udział w audytach (zewnętrznych i wewnętrznych)
  • Udział w pracy różnorodnych zespołów (np. walidacyjnych i projektowych)

  • Wykształcenie wyższe techniczne, chemiczne lub farmaceutyczne
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej, finansowej lub przemysłowej
  • Znajomość zagadnień walidacji w branży farmaceutycznej
  • Wiedzę z zakresu GMP
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office oraz narzędzi do komunikacji
  • Znajomość zagadnień walidacji systemów informatycznych (mile widziane)
  • Znajomość zwinnych i kaskadowych (agile i waterfall) metodyk projektowych (mile widziane)
  • Znajomość narzędzi do zarządzania dokumentacją, prowadzenia testów (mile widziane)
  • Ogólną wiedzę z zakresu projektowania i testowania systemów IT (zwłaszcza ERP tj. SAP) (mile widziane)

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami