arrow_backWróć do ofert pracy

Support Analyst/Service Manager with German

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Zapewnienie obsługi incydentów i zgłoszeń (II/III linia), gwarantując osiągnięcie uzgodnionych poziomów usług
  • Zapewnienie wysokiej jakości wsparcia klienta
  • Współpraca z zespołem oraz działami IT
  • Dokonywanie oceny, selekcji, badania i rozwiązywania incydentów i zgłoszeń
  • Zapewnienie dokładnego rejestrowania, przypisywania, śledzenia i reagowania na incydenty i zgłoszenia, zapewnienie terminowej komunikacji
  • Zgłaszanie pojawiających się błędów projektowych oraz problemów związanych z utrzymaniem
  • Wsparcie Team Leadera

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Biegłą znajomość języka angielskiego – minimum poziom C1
  • Biegłą znajomość języka niemieckiego – minimum poziom C1
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w zespole supportowym (analiza i dostarczanie rozwiązań dla incydentów, problemów i zmian)
  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle)
  • Dobrą znajomość SQL/MS SQL, PL/SQL, Unix/linux, Sharepoint
  • Doświadczenie w pracy w projektach międzynarodowych
  • Dobrą znajomość Windows Server 2008, SQL Server 2008 oraz IIS 7

ZATRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.