arrow_backWróć do ofert pracy

System Analyst

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Tworzenie diagramów na podstawie wymagań biznesowych
  • Identyfikacja oraz weryfikacja zasadności wymagań biznesowych i systemowych
  • Zarządzanie i praca z interesariuszami w celu zrozumienia potrzeb biznesowych
  • Zarządzanie wymaganiami w całym cyklu projektu
  • Współpraca z UX Designerami
  • Bliska współpraca z programistami, testerami, architektami rozwiązań

  • Wiedza ekspercka z zakresu Analizy Biznesowej
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zbierania wymagań,modelowania procesów biznesowych
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z użytecznością systemów/aplikacji
  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów (Design Thinking, Google Design Sprint)
  • Znajomość aspektów UX
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie: C1
Zatrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.