Technical Prime Driver/DevLead Architect [Rekrutacja online]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Prowadzenie analizy biznesowej i rozpoznanie oczekiwań klienta
  • Nadzór na zadaniami dla zespołu developerskiego oraz koordynacja prac osób zaangażowanych w realizację projektów
  • Współpraca przy tworzeniu architektury docelowego rozwiązania

  • Co najmniej 8 lat doświadczenia w pracy związanej z tworzeniem oprogramowania informatycznego
  • Minimum 5 lat doświadczenia w koordynowaniu zespołów projektowych i zarządzaniu projektami Softwarowymi w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość metododyk Waterfall i Agile (Agile: Scrum, Kanban)
  • Podstawową wiedzę na temat procesu zarządzania ITIL i Release Management
  • Zdolność do zarządzania wieloma projektami jednocześnie
  • Biegłą znajomość co najmniej jednego języka programowania oraz frameworków (Java/Spring, JavaScript/Angular/React)
  • Doświadczenie w systemach chmurowych (Docker, Kubernetes)
  • Doświadczenie w budowie interfejsów API
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (C1/C2)
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami