arrow_backWróć do ofert pracy

Technical Project Manager

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdanej

Twoje zadania:

  • Prowadzenie analizy biznesowej i rozpoznanie oczekiwań klienta
  • Nadzór na zadaniami dla zespołu developerskiego oraz koordynacja prac osób zaangażowanych w realizację projektów
  • Współpraca przy tworzeniu architektury docelowego rozwiązania

  • Doświadczenie w pracy z projektami IT
  • 3+ doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczną wiedzę z zakresu Jira
  • Rozumienie procesów automatyzacji (RPA)
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (C1/C2)
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami