arrow_backWróć do ofert pracy

Technical Support Specialist German

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Instalowanie, konfiguracja oraz aktualizacja aplikacji na serwerze
  • Organizowanie komponentów infrastruktury (serwer, baza danych, serwis webowy) dla nowych aplikacji
  • Migracja aplikacji na nowe komponenty
  • Odpowiedzialność ze funkcjonowanie aplikacji
  • Koordynacja pracy z innymi zespołami wewnątrz firmy
  • Współpraca z dostawcami aplikacji i oprogramowania
  • Ścisła współpraca z Service Ownerami
  • Obsługa zgłoszeń dotyczących problemów z podległymi aplikacjami

  • Doświadczenie w pracy z serwerami Windows Server (od 2008)
  • Podstawowa wiedza dot. serwerów Unix (RedHat i CentOS)
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (MSSQL, Oracle i MySQL), a także ich interfejsami graficznymi
  • Znajomość oprogramowania dla Web Serwisów: IIS, mile widzane doświadczenie z serwerem Apache
  • Podstawowa znajomość środwiska Windows Server, a w szczególności Active Directory
  • Mile widziana znajomość ServiceNow i Jira

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.