arrow_backWróć do ofert pracy

UX Designer

Twoje zadania:

  • Wsparcie badawcze i projektowe dla programistów Tableau w obszarach PIIX i IPPS przy wykorzystaniu podejścia design thinking i human-centered design
  • Współpraca w strukturze cross-funkcjonalnej z programistami, BA
  • Organizowanie sesji dzielenia się wiedzą z zakresu UX prowadzonych samodzielnie
  • Planowanie, zarządzanie i realizacja działań UX Community, których celem jest podnoszenie umiejętności UX zespołu
  • Projektowanie rozwiązań wizualnych dla dashboardów Tableau i inicjatyw z nimi związanych
  • Badania z użytkownikami (w szczególności wywiady pogłębione i testy użyteczności)
  • Projektowanie warsztatów
  • Szkicowanie i prototypowanie lo-fi (wireframes)
  • Uczestnictwo w spotkaniach SCRUM

  • 3+ lata doświadczenia na stanowisku UX Designera
  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów
  • Doświadczenie w szkicowaniu i prototypowaniu lo-fi (wireframes)
  • Dobrą znajomość języka angielskiego B2/C1

Oferujemy:

  • Możliwość realizowania ciekawych i wymagających projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę
  • Stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B)
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdanej
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami