arrow_backWróć do ofert pracy

UX Specialist

Twoje zadania:

  • Prowadzenie badań UX
  • Wspieranie zespołu w zakresie wdrażania procesu UCD w organizacji, tworzenia standardów i strategii dla UX
  • Prowadzenie wywiadów pogłębionych
  • Wspieranie zespołu w zakresie wdrażania procesu UCD w organizacji, tworzenia standardów i strategii dla UX

  • Doświadczenie w prowadzeniu badań UX – umiejętność przygotowania scenariuszy, selekcja kandydatów, przeprowadzanie wywiadów i testów zdalnych, przygotowywanie raportów końcowych
  • Umiejętność przeprowadzania wywiadów pogłębionych (IDI), ankiet, testów użyteczności oraz metod ewaluacji użyteczności
  • Podstawowa znajomość procesu UCD oraz zagadnień związanych z HCI
  • Podstawowa wiedza z zakresu metryk UX (np. SUS)
  • Dobrej praktycznej znajomości Google Analytics i podobnych narzędzi analitycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2/C1)

Oferujemy:

  • Możliwość realizowania ciekawych i wymagających projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę
  • Stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B)
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalne

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi Kandydatami