arrow_backWróć do ofert pracy

UX/UI [rekrutacja online]

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Tworzenie koncepcji rozwiązań i usprawnień komunikacji wizualnej UX w dużym systemie webowym
  • Projektowanie graficzne interfejsów dla portali  webowych i  aplikacji mobilnych
  • Analizowanie potrzeb użytkowników i projektowanie adekwatnych koncepcji rozwiązań
  • Bliska współpraca z teamem programistów w tworzeniu rozwiązań UX i proponowaniu usprawnień

Szukamy Ciebie jeśli posiadasz:

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań UX, małych i dużych systemów webowych i mobilnych
  • Znajomość Axure, Sketch lub Adobe XD na wysokim poziomie
  • Znajomość obsługi programów pakietu Adobe (Ilustrator, Photoshop, Indesign, Adobe XD)
  • Umiejętność komunikowania własnych koncepcji i pracy w grupie
  •  Poczucie estetyki i umiejętność krytycznej oceny projektu
  • Bardzo dobrą znajomość j.angielskiego
  •  Znajomość zagadnień technologii frontendowych mile widziana

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.