Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.

Na zdjeciu:

Marta Kapelak, Weronika Rostkowska i Małgorzata Szewczyk z TTMS

Jarosław Szybiński

Dyrektor Sprzedaży Rozwiązań Microsoft

Zapytaj o ofertę

TEAMS

Adaptacja Teams i M365

Nadszedł czas, abyś uzyskał znacznie więcej korzyści z pakietu Microsoft 365. Efektywniej zarządzaj swoim czasem, zespołem i procesami wewnątrz Twojej firmy.

OFFICE 365

Szkolenia z M365

Wspólnie dostosujemy plan szkoleń do Twoich potrzeb, kładąc nacisk na funkcjonalności kluczowe dla działania Twojej firmy. Przeprowadzimy pełny proces szkoleniowy, w dogodnej dla Ciebie formule, miejscu i języku.

POWER PLATFORM

Automatyzacja procesów w M365

Wiemy jak ważne jest sprawne działanie i współpraca zespołów sprzedażowych, marketingu i HR. Wdrożenie narzędzi Power Automate i Power Apps pozwoli Ci zoptymalizować istniejące procesy biznesowe i zapewni wzrost wydajności.

MICROSOFT 365

Zabezpiecz środowisko M365

Jako firma IT mamy pełną świadomość cyfrowych zagrożeń. Dlatego na co dzień również korzystamy z pakietu M365 zapewniającego bezpieczeństwo, uwierzytelnianie i szyfrowanie danych. Wspólnie zidentyfikujmy ryzyko oraz środki zaradcze, związane zarówno ze stroną technologiczną, jak i ludzką.

TEAMS

Tworzenie aplikacji dla Microsoft Teams

MS Teams to więcej niż komunikator. To zintegrowane środowisko do tworzenia i edytowania aplikacji oraz przepływów pracy i przestrzeń, którą wypełnimy niestandardowymi dostosowanymi do Twoich potrzeb dodatkami.

MICROSOFT 365

Migracja usługi do M365

Migracja z Linux, Google Suite czy rozwiązań typu on-prem

Poznaj nasze kompetencje potwierdzone przez Microsoft

Posiadamy setki godzin doświadczenia w projektach międzynarodowych i lokalnych. Nasze szerokie kompetencje zostały potwierdzone licznymi certyfikatami.

Najnowsze ciekawostki o środowisku M365

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Jarosław Szybiński

Dyrektor Sprzedaży Rozwiązań Microsoft

captcha