Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.
light
dark
PL
light
dark

Nasze chmury nad Skandynawią

Jak rozszerzyć biznes o aplikacje, które zapewniałyby niestandardowe środowiska i zmieniałyby się dynamicznie, reagując na zdarzenia w czasie rzeczywistym? Rozwiązaniem jest usługa Azure Kubernetes Service (AKS), a w jej implementacji pomagamy zarówno firmom polskim, jak i nordyckim.

Dzięki usłudze Azure Kubernetes możliwe jest szybkie i niezawodne tworzenie, dostarczanie i skalowanie aplikacji za pomocą jednej platformy programistycznej i operacyjnej. Naszą rolą jest podpowiedzenie, jak wykorzystać chmurę obliczeniową w Twojej firmie oraz zbudowanie od podstaw nowego, szytego na miarę systemu.

Oto nagranie jednego z webinarów, które przeprowadziliśmy na ten temat:

Tworzenie aplikacji w chmurze z wykorzystaniem AKS

Nasz zespół zbada środowisko Twojej firmy przeprowadzając audyt, dobierze odpowiednie aplikacje do migracji i dostosuje całość Twoich procesów do działania w chmurze Microsoft. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, podpowiemy Ci jak wykorzystać możliwości chmury obliczeniowej w Twojej firmie i zbudować od podstaw nowy, szyty na miarę system.

Zapraszamy do kontaktu: jaroslaw.szybinski@ttms.pl

Firmy z Danii oraz innych krajów nordyckich obsługuje Karina Lilliendahl: karina.lilliendahl@ttmsnordic.dk


Marcin Kapuściński – Transition Technologies MS