Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.
light
dark
PL
light
dark

Odkodowujemy IT

Czasami jest tak, że istniejące kanały dotarcia nie mieszczą ogromu pomysłów. Tak też było i tym razem, stąd od niedawna można nas… słuchać.

Podcast „Odkodowujemy IT” już działa, a na dole artykułu znajdziesz odpowiednie linki.

 

Jaka idea stoi za powstaniem podcastu?

Transition Technologies MS to kilkuset pracowników, na co dzień zajmujących się ważnymi i bardzo wyspecjalizowanymi czynnościami. Siedzą w swoich projektach „po uszy”, toteż niebywale rzadko jest okazja, żeby ich wziąć „na spytki” i dowiedzieć się:

  • co tak naprawdę robią?
  • jakie znaczenie ma technologia, którą się zajmują?
  • co robią po wyjściu z pracy?

Większość naszych specjalistów nie ma parcia ani na szkło ani na mikrofon. Dlatego potrzebny był ktoś, kto oderwie przyszłego rozmówcę od komputera oraz… tak pokieruje rozmowę, aby mądre, pełne informatycznego żargonu wypowiedzi nabrały strawnej, zrozumiałej formy 😉

Zadania podjął się Marcin Kapuściński, na co dzień pracujący w naszym dziale marketingu.

 

Do kogo kierujemy podcast „Odkodowujemy IT”?

Podcast polecamy szczególnie osobom, które chciałyby wiedzieć więcej o naszej Firmie oraz technologiach, którymi się zajmujemy. Dla przyszłych pracowników Transition Technologies MS nagrywane przez nas audycje to pozycja obowiązkowa – uważajcie na rozmowach kwalifikacyjnych, będziemy odpytywać! 😉

 

Gdzie znaleźć podcast?

Odkodowujemy IT | Podcast w Spotify

Odkodowujemy IT (google.com)

Odkodowujemy IT – YouTube

Odkodowujemy IT – Anchor FM

Odkodowujemy IT (pca.st)

 


Marcin Kapuściński – Transition Technologies MS