Na zdjeciu:

Paweł Zabielski i Piotr Wesołowski z zespołu AEM TTMS

Monika Radomska

Sales Manager

Umów się na spotkanie

Managed Services

Przejmujemy pełną odpowiedzialność za wdrożenie oraz utrzymanie usług lub systemów IT. Ty zachowujesz całkowitą kontrolę nad założeniami biznesowymi, my zadbamy o resztę. Dostarczymy specjalistów, skoordynujemy ich pracę od momentu planowania projektu, przez wdrożenie, aż po jego utrzymanie.

Body leasing

Dostarczamy specjalistów IT o kompetencjach odpowiadających Twoim oczekiwaniom. To Ty określasz ilu specjalistów potrzebujesz i w jakich technologiach powinni posiadać doświadczenie. Pozwala to na szybkie uzupełnienie zespołu o gotowych do pracy ekspertów.

Team leasing

Oprócz możliwości zatrudnienia pojedynczych specjalistów, oferujemy model, w którym budujemy dla Ciebie dedykowane zespoły projektowe. Nie tracisz czasu na wdrażanie i organizacje pracy. Od ręki uzupełnisz swoje zasoby o zespół, który sprawnie realizuje powierzone zadania w technologiach kluczowych dla twojego projektu.

Custom Projects Delivery

Realizujemy customowe projekty IT zgodnie z predefiniowanymi wymaganiami Klienta. Masz pomysł, ale nie posiadasz w swojej organizacji zasobów, technologii lub wiedzy jak go wdrożyć. My zamienimy Twoją ideę w gotowy produkt.

Stwórz własny zespół ekspertów

W naszych zespołach pracuje ponad 600 specjalistów. To certyfikowani eksperci w swoich dziedzinach. Wybierz profil pracowników, technologię jakiej potrzebujesz, wielkość zespołu i sam stwórz team, który zrealizuje Twój projekt

My zadbamy o potwierdzenie jakości Twoich projektów

Aby brać udział w projektach z różnych sektorów musimy regularnie odnawiać lub zdobywać unikatowe certyfikaty.

Możesz korzystać z tej wiedzy bez ponoszenia dodatkowych kosztów szkoleń oraz czasu potrzebnego do ich zrealizowania.

Nowości z branży.

Bądź na bieżąco. Zbieramy dla Ciebie nowinki, aktualizacje, podsumowania, analizy i ciekawe case studies. Znajdziesz tu wszystko co jest „hot” w branży IT.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Monika Radomska

Sales Manager

captcha