Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.
light
dark
PL
light
dark

Power BI - dane w służbie nordyckich biznesów

Update informacji to w biznesie możliwość podejmowania szybkich decyzji. Jak zintegrować dane z różnych działów, żeby były one aktualizowane na bieżąco i przyspieszały procesy?

Power BI to oprogramowanie, które pomaga tworzyć spójny wizerunek firmy poprzez zbieranie danych z różnych źródeł tj. ERP, CRM czy Excela, a następnie generowanie raportów adekwatnych do Twoich potrzeb biznesowych.

Do niedawna usługi związanie z Power BI realizowaliśmy tylko w Polsce. Wraz z otwarciem oddziału w Danii – dzięki połączeniu sił z TTMS Nordic (kiedyś Concor A/S) – otworzyły się dla nas możliwości wspierania w tym zakresie również firm z krajów nordyckich.

Przykładowe wdrożenie Power BI

Nasz zespół bardzo szybko pomoże Ci skorzystać z Power BI – pierwsze raporty dla Twojego działu sprzedaży/marketingu/HR/logistyki dostarczymy już w 2 tygodnie, a zwrot z inwestycji i widoczne efekty dla Twojej firmy pojawią się w 2 miesiące po wdrożeniu platformy.

Skontaktuj się z osobą odpowiedzialną za Power BI w Danii i pozostałych krajach nordyckich: Karina Lilliendahl, e-mail: karina.lilliendahl@ttmsnordic.dk


Marcin Kapuściński – Transition Technologies MS