Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.

Na zdjeciu:

Akademia Power BI, 2021

Norbert Kulski

Power BI Lead

Zapytaj o ofertę

Efektywna analiza danych

Posiadasz dane, których nie jesteś w stanie przeanalizować? Jeśli tak, to są one dla Ciebie tylko kosztem. Możemy temu zaradzić – wykorzystując Power BI, pomożemy Tobie i Twojej Firmie wejść na nowy poziom, na którym decyzje podejmowane są w oparciu o fakty i dane (tzw. data-driven company).

Hurtownie danych

Przetwarzasz duże wolumeny danych lub jesteś już po etapie ewaluacji samego Power BI i potrzebujesz czegoś więcej? Być może hurtownia danych lub data lake idealnie rozszerzą możliwości planowanego systemu. Znamy się i na tym – mamy za sobą zakończone z sukcesem wdrożenia hurtowni danych przy wykorzystaniu infrastruktury Klienta jak i hurtowni danych opartych w całości na usługach chmurowych.

Krótki termin wykonania i rozsądna cena

Obawiasz się kosztów rozwiązania? Musisz wiedzieć, że nigdy wcześniej wdrażanie kompletnego rozwiązania raportowego nie było tak szybkie, co zdecydowanie przełożyło się na obniżenie kosztów. Wykorzystanie Power BI jest tu kluczowe. Jest natomiast jeden warunek: zespół musi być doświadczony, żeby przejść przez cały proces sprawnie. Tak się szczęśliwie składa, że my taki zespół posiadamy :)

Migracje i rozwój istniejącego rozwiązania

Masz system raportowy, który nie spełnia całości Twoich potrzeb? Potrafimy pomóc również w takiej sytuacji. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu możemy usprawnić istniejący system lub wykonać migrację do rozwiązań chmurowych, dzięki czemu otworzą się przed Tobą zupełnie nowe możliwości.

Najlepsze narzędzie na rynku

Power BI jest najlepiej ocenianym narzędziem BI na rynku (badanie zewnętrznych firm Gartner, Forester) – wybierasz zatem narzędzie o największym potencjale, które świetnie się sprawdzi się w każdym scenariuszu. Znamy się na nim jak mało kto – skorzystaj z naszych usług i dołącz do coraz większego grona użytkowników Power BI.

Szkolenia

Wdrożenie rozwiązania nie zamyka życia systemu – aby dobrze wykorzystać moc raportów, warto zainwestować w szkolenia i skorzystać z naszych usług również z tym obszarze. Przeszkolimy zarówno użytkowników jak i twórców raportów. Dzięki temu Twoi pracownicy sprawnie i skutecznie przejmą opiekę nad rozwiązaniem i będą mogli je dalej rozwijać.

Szukasz wiedzy eksperckiej o Power BI?

Zobacz naszych ekspertów w akcji i dowiedz się dlaczego warto zlecić nam projekty wdrożenia Power BI w Twojej firmie.

Zobacz, jak szkolimy naszych analityków

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Norbert Kulski

Power BI Lead

captcha