Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.
light
dark
PL
light
dark

Próba srebra - Certyfikacja Salesforce za nami!

Niedawno odbyła się certyfikacja Salesforce, a my obiecaliśmy ujawnić wyniki naszych specjalistów. Pracownicy TTMS uczyli się pilnie, aby zaktualizować swoją wiedzę z zakresu obsługi tej potężnej platformy do obsługi relacji z klientami. Dzięki regularnemu podnoszeniu kompetencji, oficjalnie staliśmy się Srebrnym Partnerem Salesforce.

Ewaluacja TTMS jako partnera odbyła się w dwóch obszarach: partnerstwie consultingowym oraz produktowym. W przypadku partnerstwa produktowego (tu funkcjonujemy jako ISV, czyli Independent Software Vendor – niezależny dostawca oprogramowania) rosnące kompetencje pomogły nam osiągnąć poziom „ridge”.

W obszarze usługowym (consultingowym) biznesowym rosnące kompetencje pomogły nam osiągnąć poziom „silver”.

Jak to działa?

Trzy razy do roku producent Salesforce wypuszcza update (tzw. release). Równolegle, organizacje, będące partnerami biznesowymi, przechodzą ewaluację. Jednym z najistotniejszych czynników, które wpływają na poziom partnerstwa, są certyfikaty pracowników. Wymaga to od konsultantów ciągłego utrzymywania kontaktu z Salesforcem oraz i regularnych szkoleń. W przypadku naszej firmy jest to ponad 50 osób.

Co to da nam i Wam?

Dzięki kolejnemu etapowi certyfikacji poszerzyliśmy kompetencje w nowych obszarach, w których dostarczamy usługi. Pogłębiliśmy naszą wiedzę i możemy przez to realizować szybsze dostawy o jeszcze wyższej jakości. Nowe umiejętności przełożą się również na poszerzenie naszej oferty.

Nasze mocne i mocniejsze strony

Technologia zmienia się z dnia na dzień, a stare zasady ustępują nowym. Nasi Salesforce’owi  konsultanci znakomicie odnajdują się w technicznych (developerskich i konsultingowych) obszarach wiedzy, co ma odzwierciedlenie w wysokiej punktacji. W najbliższych miesiącach mamy zamiar położyć nacisk również na aspekt sprzedażowy, ażeby móc w większym stopniu wykorzystywać w praktyce nasze na bieżąco aktualizowane kompetencje. Słowem, staramy się, aby nasze „wyuczone” umiejętności dogoniły te „naturalne”.

Marcin Kapuściński – Transition Technologies MS S.A.