Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.
light
dark
PL
light
dark

Procesy biznesowe w prostszej formie - WebCon

Parafrazując Einsteina, w #PowerTeamTTMS wierzymy, że procesy „powinny być tak proste, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze”. Systemy informatyczne zazwyczaj kojarzą się z bardzo skomplikowanymi narzędziami, do których utrzymania potrzebna jest masa wiedzy oraz armia wysoko wykwalifikowanych programistów.

Tony dokumentów, danych oraz zadań, które co chwilę przechodzą między użytkownikami, mogą przytłaczać samą ilością, nie mówiąc już o wiedzy fachowej, potrzebnej do wyboru właściwej ścieżki w procesie i dopilnowania jej realizacji.

W TTMS wychodzimy temu naprzeciw i usprawniamy digitalizację procesów biznesowych przy pomocy Webcon BPS. Webcon BPS pozwala na dużą elastyczność we wdrożeniu, co czyni go bardziej przystępnym systemem/platformą typu low – code (niskokodową). Jest to system klasy DMS (ang. Document Management Systems), którego celem jest przekazywanie dokumentów/formularzy/zadań w formie elektronicznej. Możliwości systemu Webcon BPS z reguły ogranicza tylko wyobraźnia klienta.

Powiedzą Państwo: „mamy specyficzne warunki techniczne (które można rozwinąć dzięki specjalnym dodatkom – o nich później), nasza branża się do tego nie nadaje” – porozmawiajmy, a udowodnimy Państwu, że jest wręcz przeciwnie.

UŻYTKOWNIKU! Jeżeli szukasz platformy/systemu Low – Code z niską barierą wejścia i jeśli Twoje procesy biznesowe często ulegają zmianom, to Webcon BPS jest dla Ciebie stworzony. Technologia InstantChange™ daje temu narzędziu przewagę nad tradycyjnymi systemami BPM (ang. Business Process Management) dzięki możliwości szybkiej zmiany konfiguracji Webcon BPS zgodnie ze zmianami procesu biznesowego poza systemem.

Tony papieru, tysiące nieczytanych maili, wiedza po fakcie, a nie o fakcie, opóźnione zadania, poczucie braku kontroli nad procesem, długi czas oczekiwania na wydawałoby się prostą akceptację urlopu – to bardzo częste wyzwania, które towarzyszą przedsiębiorstwom bez wdrożonych elastycznych narzędzi do modelowania procesów biznesowych. Cyfryzacja tych procesów jest obecnie koniecznością. Nie stawiajmy sobie pytania, czy (bo na pewno tak), kiedy (bo na pewno już) tylko: JAK?

#PowerTeamTTMS pomaga rozwiązać niezliczoną ilość problemów, z jakimi borykają się firmy bez wdrożonych odpowiednich narzędzi jak np. Webcon BPS. W sytuacji, gdy zmiany następują w bardzo dynamiczny sposób, potrzebny będzie system low-code, który pozwoli na elastyczne i błyskawiczne reagowanie na pojawiającą się modyfikację. Dlaczego Low-Code? Ponieważ wiele firm nie chce czekać, aby firma wdrażająca odpowiednie oprogramowanie wprowadzała zmiany. W przypadku innych systemów jest to zwykle długi cykl przyjmowania zgłoszeń oraz akceptacji. Mając do czynienia z systemem Low-Code – Webcon BPS, zmiany mogą zostać wprowadzone od zaraz. Narzędzie pozwala na modyfikację już istniejących procesów bez konieczności programowania. Tzn. można kodować lub low-code’ować, ale można bez. Podstawowy, działający proces Low-Code można zaprojektować i wdrożyć w Webcon BPS za pomocą metody Drag and Drop. Webcon BPS jest narzędziem, którego potencjał może być wykorzystywany w podstawowy sposób (wyżej opisany) lub w nieco bardziej zaawansowany wykorzystując zapytania SQL lub dodatki programistyczne SDK (ang. Solution Development Kit).

 

CZY POTRZEBUJESZ WEBCONA?

Zastanówmy się, czy potrzebujesz Webcon BPS… Odpowiedz sobie na poniższe pytania:

1. Ilość papierowych dokumentów w Twoim przedsiębiorstwie jest przytłaczająca i nie jesteś w stanie pracować optymalnie?

2. Gubisz się w bieżących i archiwalnych dokumentach (zwłaszcza tych elektronicznych)?

3. Zadania, które zleciłeś/aś nie są wykonywane przez długi czas?

4. Masz problem z przypominaniem innym osobom o konieczności wykonania zadania?

5. Proces akceptacji w przedsiębiorstwie trwa zbyt długo?

6. Problematycznym jest rozsyłanie jednego dokumentu w formie papierowej do kilku lokalizacji jednocześnie?

7. Musisz wpisywać dane do kilku systemów jednocześnie, tracąc przy tym cenny czas?

8. Czas wprowadzania zmian w aktualnym systemie zmierza do nieskończoności?

9. Nie potrafisz programować, a potrzebujesz dedykowanego rozwiązania?

Jeżeli na powyższe pytania (lub ich większość) odpowiedziałeś/aś twierdząco to znak, że potrzebujesz Webcon BPS. Takich punktów można wymieniać masę, a wszystkie te (i inne) zagadnienia są rozwiązywane za pomocą jednego narzędzia. Dzięki zastosowaniu autorskiej technologii InstantChange™ firmy WEBCON, opisywany system Low-Code zapewnia możliwość szybkiej zmiany w procesie, dostosowując go do aktualnych zasad i ustaleń.

Nie jesteś pewny/pewna czy to narzędzie dla Ciebie lub Twojej organizacji? Przetestuj je! Webcon BPS pozwala na darmowe założenie konta w narzędziu Webcon Designer Desk. Dzięki temu – za pomocą technologii Low-Code – będziesz w stanie sprawdzić prostotę i możliwości platformy Webcon BPS. Rozwiązania zaprojektowane w Designer Desk przekładają się na realne funkcjonalności i możliwości systemu w pełnoprawnym środowisku Webcon BPS.

Nie wiesz jak zacząć? Skontaktuj się #PowerTeamTTMS!


Mikołaj Mińczyk – Webcon Practise Lead, Transition Technologies MS

kontakt: mikolaj.minczyk@ttms.pl, t: 608821570


 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego podcastu Odkodowujemy IT i posłuchania odcinka, poświęconego Webcon BPS: