Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.
light
dark
PL
light
dark

Salesforce - specjaliści TTMS aktualizują swoją wiedzę

Zbliżają się Dni Certyfikacji Salesforce – to czas, kiedy grono specjalistów z Transition Technologies MS S.A. siada do nauki, żeby uaktualnić swoją wiedzę z zakresu obsługi czołowego CRM-a. Już wkrótce wielu z nich będzie mogło pochwalić się nowymi certyfikatami, potwierdzającymi ich umiejętności. A specjalistów TTMS z Salesforce’a jest 53. Do tej pory zdobyli oni niemal 150 certyfikatów.

Nawet najlepszy producent oprogramowania nie przewidzi wyzwań i bolączek, z którymi będą spotykali się pracownicy firm, korzystających z ich software’u. Producent Salesforce otrzymuje codziennie wiele mniejszych lub większych propozycji poprawek właśnie od ludzi, pracujących na „żywym organizmie”.

3 razy w roku – niezależnie od drobnych, częstych korekt, wypuszczany jest przez producenta tzw. release. Wraz z updatem Salesforce’a, aktualizację certyfikatów muszą przechodzić również jego użytkownicy. Wymaga więc od pracujących w systemie ciągłego utrzymywania z nim kontaktu i regularnych szkoleń. W tym gronie są również specjaliści z Transition Technologies MS S.A..

Dni certyfikacji Salesforce to cykl kilkugodzinnych seminariów internetowych, prowadzonych przez instruktorów Salesforce. Seminaria obejmą główne zagadnienia egzaminu, koncentrując się na najistotniejszych obszarach.

O wynikach egzaminów i uzależnionym od nich statusie naszej firmy jako partnera będziemy pisać wkrótce!