Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.

Na zdjeciu:

Monika Radomska i Natalia Rytel z TTMS Warszawa

Natalia Rytel

Sales Manager - Salesforce

Umów się na spotkanie

CRM Sales Cloud 360

Najlepsze na świecie rozwiązanie do zarządzania relacjami z klientami dla organizacji sprzedażowych o dowolnej wielkości i modelu biznesowym. To platforma do kompleksowego zarządzania działem sprzedaży. Pomoże Ci monitorować biznes, relacje z klientami oraz ważne i kluczowe wskaźniki dla Twojego sukcesu.

Marketing Automation

Marketing Cloud, Pardot. Korzystając z narzędzi do automatyzacji marketingu, możesz łatwo zwiększyć liczbę potencjalnych klientów, poprawić sprzedaż, a także wznieść produktywność oraz biznes na kolejny poziom. Salesforce wie, z jakimi wyzwaniami i problemami borykają się na co dzień działy marketingu i sprzedaży.

Service Cloud

Pomóż zespołom serwisowym pracować szybciej, bez względu na to gdzie się znajdują. Wspieraj klientów w dowolnym kanale, w dowolnym czasie i na dowolną skalę. Zapewnij natychmiastowe wsparcie dzięki portalom samoobsługowym.

Community Cloud

Internetowa platforma społecznościowa Salesforce, która umożliwia organizacjom takim jak Twoja łączenie ze sobą klientów, partnerów i pracowników oraz danych i zapisów potrzebnych do wykonania pracy.

Field Services

Popraw bezpieczeństwo i sprawność obsługi w terenie. Zmniejsz liczbę wizyt osobistych, zapewniając wirtualne wsparcie w czasie rzeczywistym. FS pomoże Twojej firmie poprzez: szybsze rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych w terenie, zwiększenie produktywności pracowników, automatyczne planowanie spotkań, wgląd we wszystkie operacje w czasie rzeczywistym, zarządzanie agentami, dyspozytorami i technikami, a także informowanie klientów na każdym etapie obsługi.

Integracja

Jako firma technologiczna możemy zintegrować rozwiązania Salesforce z prawie wszystkimi systemami, rozwiązaniami i narzędziami, z których korzysta Twoja organizacja.

Zdobyliśmy już
ponad 170
certyfikatów

... i ciągle
zwiększamy tę liczbę

Zdobyliśmy już ponad 170 certyfikatów

... i ciągle zwiększamy tę liczbę

Nowości z branży.

Bądź na bieżąco. Zbieramy dla Ciebie nowinki, aktualizacje, podsumowania, analizy i ciekawe case studies. Znajdziesz tu wszystko co jest „hot” w branży IT.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Natalia Rytel

Sales Manager - Salesforce

captcha