Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.
light
dark
PL
light
dark

Brak hardware

Snowflake jest hurtownią w 100% w chmurze – eliminuje to koszty zarządzania i utrzymania, które występują w modelach "we własnej serwerowni”. Płacisz tylko za zasoby, które faktycznie wykorzystujesz, z możliwością rozliczenia się z dokładnością co do sekundy. Automatyczna optymalizacja oraz przemyślana warstwa bezpieczeństwa pozwoli ci skupić się na korzystaniu z danych, a nie na zarządzaniu nimi.

Dane częściowo ustrukturyzowane

Snowflake potrafi łączyć ustrukturyzowane i częściowo ustrukturyzowane dane bez konieczności korzystania ze złożonych technologii. Dane mogą przybierać różne formy ze źródeł, takich jak dane generowane maszynowo, czujniki i urządzenia mobilne. Snowflake obsługuje pozyskiwanie częściowo ustrukturyzowanych danych w różnych formatach, takich jak JSON czy Parquet.

Flexible resource management

To relieve you of administrative work, Snowflake has implemented auto-scaling and auto-pausing of the service if it is idle. These two concepts provide flexibility, performance optimization as well as efficient cost management.

Niesamowita wydajność

Czas jest cenny. Inwestując w rozwiązanie, które pozwala uzyskiwać odpowiedzi na pytania w krótkim czasie zyskujesz przede wszystkim to, że Twoi pracownicy mają więcej czasu na merytoryczne analizy. Nie płacisz za czas, w którym „czekają na dane”, tylko za faktycznie wartościową pracę. Snowflake może poszczycić się niesamowitą wydajnością - procesy analityczne, które czasami zajmują godziny czy nawet dni, na tej platformie mogą być realizowane dużo szybciej dzięki unikalnej architekturze zoptymalizowanej właśnie do zadań analitycznych.

Oddzielna przestrzeń do przechowywania i obliczeń

Architektura danych Snowflake oddziela zasoby obliczeniowe od zasobów pamięci masowej. Ta strategia umożliwi ci dynamiczne skalowanie zasobów w górę, gdy potrzebujesz większej wydajności oraz w dół po zakończeniu procesu. Wszystko to bez przerwy w świadczeniu usług.

Time travel

Time travel to jedna z unikalnych funkcji Snowflake. Time Travel umożliwia śledzenie zmian danych w czasie. Jest dostępna dla wszystkich kont i domyślnie włączona dla wszystkich, bezpłatnie. Co więcej, ta Time Travel umożliwia dostęp do danych historycznych tabeli. Sprawdź, jak tabela wyglądała w dowolnym momencie(!) w ciągu ostatnich 90 dni.

Zero-copy Cloning

Zero-copy Cloning to funkcjonalność, która umożliwia stworzenie drugiej instancji tabeli, schematu czy bazy danych bez wykonywania kopii danych (bez dodatkowych kosztów, związanych z przechowywaniem danych).

Sprawdź, czym jest Snowflake

Nowości z branży Na bieżąco informujemy Państwa o najważniejszych wydarzeniach w sektorze obronnym i kosmicznym oraz o projektach.

Nowoczesna hurtownia danych
Co jakiś czas pojawiają się innowacyjne rozwiązania, które mogą wnieść prawdziwie nową jakość w obszarze, w którym są wyspecjalizowane.
Snowflake - teraz także chmura aplikacji
Dzięki nowemu Native Application Framework, Snowflake ma oferować programistom możliwość tworzenia i uruchamiania aplikacji na wspólnej platformie danych opartej na chmurze oraz zarabiania na nich.
Nowoczesna platforma analityczna - Make it Simple
Prawdopodobnie, każdy zdaje sobie dziś sprawę z konieczności analizy posiadanych danych w swojej organizacji.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Norbert Kulski

BI Lead

Twój e-mail

Twoja wiadomość

Captcha

captcha