Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.
light
dark
PL
light
dark

Total Microsoft Care - skupieni na Twoim biznesie

Total Microsoft Care – tak postanowiliśmy nazwać całokształt naszych działań, które mogą być skupione wokół Twojego biznesu, z wykorzystaniem rozwiązań firmy Microsoft.


Przyjrzyjmy się prostemu schematowi, który obrazuje działania, składające się na „Total Microsoft Care”.

Power Apps – dla Twojego biznesu

Dzięki środowisku programistycznemu Power Apps (pakietowi aplikacji i usług), w prosty, szybki i przede wszystkim niedrogi sposób możemy odpowiedzieć na problemy procesowe lub biznesowe, tworząc niestandardowe aplikacje.

Dzięki Power Apps nie tylko zaoszczędzisz czas i pieniądze, ale przede wszystkim sprawnie zareagujesz na potrzeby rynkowe, digitalizując dowolne procesy. Przykładowych zastosowań jest sporo, od usprawnienia obiegu dokumentów czy procesów firmowych, przez monitoring stanów magazynowych, aż po usprawnienia działu HR poprzez np. stworzenie systemu oceny pracowników.

Jako partner Microsoft mamy wieloletnie doświadczenie we wdrożeniach Power Apps. Od niedawna, wykorzystując nasze biuro w Danii – TTMS Nordic – kierujemy naszą ofertę w tym obszarze również do krajów nordyckich.

Microsoft m365 – Optymalizacja licencji

Czy wiesz, że licencje Microsoft posiadają zamienniki jak tonery do drukarek? Wybór odpowiedniego pakietu licencji to dla firmy miesięczna oszczędność liczona często w tysiącach złotych. Wiele firm o tym nie wie. Kupuje niedopasowany zestaw albo nie wykorzystuje połowy dostępnych funkcjonalności.

Zgłoś się do nas – chętnie przeprowadzimy audyt, dzięki któremu poznamy twoje potrzeby i zbadamy, gdzie można zaoszczędzić.

Power BI – podejmuj najlepsze decyzje w oparciu o dane

Power BI to platforma analityczna Microsoft, dzięki której możliwe jest łatwe gromadzenie, zarządzanie i przetwarzanie danych z różnych źródeł. Ma przyjazny interfejs, który czyni obcowanie z danymi efektywne i przyjemne.

Power BI to ekstraliga zarządzania danymi, oparta na chmurze obliczeniowej. Power BI ma przyjazny interfejs, który sprawi, że obcowanie z danymi będzie nie tylko efektywne, ale i przyjemne.

Pomożemy Ci stworzyć spójny wizerunek Twojej firmy, zbierając dane z różnych źródeł tj. ERP, CRM czy arkuszy Excel, a następnie generując raporty adekwatne do Twoich potrzeb biznesowych. Pierwsze raporty dla Twojego działu sprzedaży/marketingu/HR/logistyki dostarczymy już w 2 tygodnie, a zwrot z inwestycji i widoczne efekty dla Twojej firmy pojawią się w 2 miesiące po wdrożeniu platformy.


Marcin Kapuściński – Transition Technologies MS