Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.
light
dark
PL
light
dark

Transformacja cyfrowa 4.0 w 4 czterech krokach – 4 strony świata WebCon

Dołączyliśmy do grona partnerów platformy Webcon, służącej do automatyzacji obiegu dokumentów dla dużych firm i korporacji. W jakich procesach będziemy wspierać organizacje?

  • Optymalizacja kosztów, związane z użytkowaniem platformy Webcon (dobór licencji, dobór i optymalizacja odpowiednich procesów, integracje z systemami, platformami, aplikacjami),
  • Umożliwienie osadzania procesów w świecie cyfrowym,
  • Automatyzacja procesów, w oparciu o cloudowe technologie Microsoft.
  • Transformacja cyfrowa – nie tylko jest szansą, a koniecznością.

Co to jest Webcon? – przyjemne procesy bez kodowania

Webcon to platforma low-code do automatyzacji procesów biznesowych, zorientowana na proces. WEBCON BPS umożliwia efektywną, przyszłościową obsługę wszystkich procesów biznesowych, zarówno zasadniczych, jak i wspierających. Bezproblemowe wprowadzanie zmian dodaje zwinności w codziennej pracy – to główny wyróżnik. Dzięki WebCon procesy stają się po prostu… przyjemne.

4 korzyści – twoje tradycyjne procesy w nowoczesnym wydaniu

Szybkie rezultaty – dzisiejsi użytkownicy oczekują rezultatów w zasięgu myśli gdziekolwiek są; dostępność aplikacji WebCon to jedno, ważniejsze jednak jest to, że działający prototyp możemy uzyskać już po 2 godzinach klikania. Daje nam to kilka gotowych do oceny rozwiązań dla użytkowników już pierwszego dnia od zidentyfikowania potrzeby i celu procesu

Adaptacja użytkownika – aplikacja jest intuicyjna, a obsługa to nic innego jak surfowanie po Internecie, gdzie formularze są prostsze w uzupełnieniu niż zakupy online

Uwolnienie od problemów – WebCon to także narzędzie samodokumentujące się z wydajnym mechanizmem logowania zdarzeń i graficznym edytorem procesów, znacząco ułatwiające przejście z fazy produkcji do fazy utrzymania.

Kompleksowość – Aplikacja stworzona tylko raz w WEBCON BPS działa w środowisku portalu WEBCON BPS. Można ją również uruchomić w SharePoint, Microsoft Teams, Microsoft Outlook, a także na smartfonie lub tablecie. Dodatkowe komponenty, jak OCR z wbudowanym wsparciem Sztucznej Inteligencji, gotowe konektory do wybranych API lub możliwość własnych kastomizacji, dzięki dedykowanemu SDK tworzą środowiska opiekujące się procesem od pierwszego do ostatniego kroku z raportowaniem włącznie.

4 kroki

  1. Wykonaj pierwszy krok i skontaktuj się z nami.
  2. Zespół doświadczonych konsultantów podzieli się swoim know-how i pomoże przygotować PoC na spotkanie z interesariuszami.
  3. Wspólnie przygotujemy rozwiązanie w każdej fazie projektu od prototypu, przez MVP i CRy do gotowego skalowalnego rozwiązania uruchomionego i utrzymywanego produkcyjnie.
  4. Witaj w świecie 4.0 WebCon Superhero.

Mikołaj Mińczyk – Webcon Practise Lead, Transition Technologies MS