Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.
light
dark
PL
light
dark

TTMS Nordic - nasz skandynawski przyczółek M365

TTMS Nordic (wcześniej Concor A/S) i TTMS to wspólne 18 lat doświadczenia na duńskim i polskim rynku IT. Wraz z całą grupą kapitałową TT dysponuje ponad 2000 ekspertów na całym świecie. Dowiedz się, jak pomagamy firmom z krajów skandynawskich we wdrażaniu kompleksowych projektów Microsoft.

Celem TTMS Nordic jest wspieranie firm skandynawskich w realizacji kompleksowych, ale również niestandardowych projektów. Sześć złotych kompetencji potwierdza naszą zdolność do wdrażania rozwiązań Microsoft w Twoim przedsiębiorstwie:

  • Gold Application Integration
  • Gold Data Analytics
  • Gold Project and Portfolio Management
  • Gold Communications
  • Gold Cloud Platform
  • Gold Windows and Devices

 


W październiku 2021 roku Transition Technologies MS przejęła większościowy pakiet udziałów duńskiej firmy ConCor A/S, specjalizującej się w sprzedaży usług IT dla dużych i średnich firm w regionie. Dziś spółka z Kopenhagi działa pod nazwą TTMS Nordic. Dzięki ich znajomości rynku duńskiego i skandynawskiego oraz doświadczeniu projektowemu możemy realizować wspólne plany. Oprócz rozwiązań Microsoftu, TTMS Nordic skupia się również na Salesforce i Adobe Experience Manager. TTMS Nordic jest również ekspertem w metodyce Agile: Scaled Agile Framework (SAFe), pozwalającej na sprawne zarządzanie zespołami w dużych organizacjach.

 

Klientów nordyckich wspiera u nas Karina Lilliendahl: karina.lilliendahl@ttmsnordic.dk


Marcin Kapuściński – Transition Technologies MS