Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.
light
dark
light
dark
Webcon

Uwolnij procesy od kodu, czyniąc je zwinniejszymi

Przenieś swoje obiegi do Webcon BPS, a my dopasujemy aplikację do specyfiki Twojego otoczenia biznesowego. Zaufaj oficjalnemu partnerowi Webcon

Na zdjęciu:

Zespół Power Team TTMS

Zbudowaliśmy i ciągle zwiększamy zespół specjalistów WebCon Consult. Nasi konsultanci mają ponad 7-letnie doświadczenie z Webcon.
Posiadamy oficjalne certyfikaty Webcon i wciąż podnosimy kompetencje. Tylko w tym roku przejdziemy 3 różne szkolenia.
Dostarczamy rozwiązania dla każdego rodzaju biznesu. Niech specyfika Waszego biznesu pozostanie przewagą rynkową dzięki cyfrowej transformacji.
Odnajdź się w erze low-code. Skorzystaj z metody 4 kroków na drodze transformacji 4.0 i zostań naszym Klientem.
Chmura czy on prem? Ty wybierasz, my wspieramy.

Efektywny Time To Market

W zespole patrzymy nie tylko na pierwsze wdrożenie aplikacji, zwracamy także uwagę na utrzymanie i rozwój. Dzięki technologii Instant Change® zobaczysz jakie to proste, tanie i elastyczne – pozwala na zmiany na „żywym organizmie”. Momenty przejścia z procesu as-is do procesu to-be dzieją się płynnie bez konieczności wygaszania procesów, aby uruchomić w wersji po zmianie. Wybierz Webcon i pracuj efektywniej.

Zmiana i co dalej?

Nadchodzi konieczność zmiany?. Skorzystaj z narzędzia Designer Desk. Tam zaprojektujesz i omówisz z interesariuszami proces, jego założenia bez ani jednej linijki kodu. Dla konsultanta to wygodne i szybkie prototypowanie, dla biznesu to szansa na zmierzenie się z własną wizją. Oszczędzamy czas po obu stronach IT i biznesu. Wybierz Webcon i pracuj oszczędniej.

Automatyzacja procesów dla każdego

Mamy doświadczenie w projektach transformujących duże organizacje w wielu obszarach ich działalności. Równocześnie dostarczamy mniejsze rozwiązania dla działu, departamentu np. z obszarów HR, finansów. Jedyne ryzyko: wysoki poziom satysfakcji i chęć... złożenia zamówienia na więcej aplikacji. .Wybierz Webcon i pracuj wygodniej.

Customowe integracje czy low-code?

Dzięki Webcon mamy “i rybki, i akwarium”. Możemy cieszyć się platformą low-code, jednocześnie pisząc dedykowane integracje w SDK. Jak to jest ważne, niech uświadomi nam odpowiedź na pytanie: kto z nas nie przechodził integracji w projekcie albo wolałby mieć dane z kilku systemów w jednym miejscu? Wybierz Webcon i pracuj bezkompromisowo.

Zostań przy Excelu

Niech Excel będzie efektem Twojej pracy w procesie, a nie trudnym w użyciu tworzywem i narzędziem. Optymalnym jest czerpanie zarówno z najlepszych cech arkusza, jak i cyfryzacji procesów. Zdarza Ci się „sklejać” dane z kilku arkuszy? Niech tą ręczną robotę przejmie za ciebie aplikacja, która stworzona jest po to, żeby Ci ulżyć w żmudnym zajęciu. Otrzymasz arkusz w takim formacie jak lubisz, już gotowy do analizy wyników . Wybierz Webcon i pracuj mądrzej.

A gdyby tak rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady…

Śmiało. Tworząc procesy w Designer Studio możemy jednocześnie decydować o wyglądzie aplikacji mobilnej. Tablet czy telefon pozwalają nam podejmować kolejne biznesowe decyzje i potwierdzać je na małym ekranie. Wybierz Webcon i pracuj tam, gdzie chcesz i jak chcesz.

Zobacz, jak to się robi w Webconie

Nowości z branży Na bieżąco informujemy Państwa o najważniejszych wydarzeniach w sektorze obronnym i kosmicznym oraz o projektach.

Czy Webcon jest jak kremówki?
“Wiesz, co jeszcze wszyscy lubią? kremówki. Znasz kogoś, co jak mu powiesz: „Ej, chodźmy na kremówki”, to mówi „Nie, stary, nie lubię kremówek”? Kremówki są pycha!” – mówił głosem Jerzego Stuhra osioł ze “Shreka”. Czy Webcon jest jak kremówki?
Przewagi Webcon
Praca na prostych rozwiązaniach może być… prostsza. Tyczy się to również budowania aplikacji biznesowych. Stąd rosnąca popularność systemów LCDP (Low-Code Development Platform).
Procesy biznesowe w prostszej formie - WebCon
Parafrazując Einsteina, w #PowerTeamTTMS wierzymy, że procesy „powinny być tak proste, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze”.
Transformacja cyfrowa 4.0 w 4 czterech krokach – 4 strony świata WebCon
Dołączyliśmy do grona partnerów platformy Webcon, służącej do automatyzacji obiegu dokumentów dla dużych firm i korporacji. W jakich procesach będziemy wspierać organizacje?

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jarosław Szybiński

Dyrektor Sprzedaży Rozwiązań Microsoft

Twój e-mail

Twoja wiadomość

Captcha

captcha