Posiada Pan/Pani starą wersję oprogramowania i niektóre elementy na stronie mogą nie działać poprawnie. Prosimy zaktualizować system, aby korzystać ze wszystkich funkcji na stronie.

Na zdjeciu:

zespół TTMS Malezja pracujący nad nowym wdrożeniem MS Azure

Jarosław Szybiński

Dyrektor Sprzedaży Rozwiązań Microsoft

Zapytaj o ofertę

Migracja do chmury Azure

Zbadamy środowisko Twojej firmy przeprowadzając audyt, dobierzemy odpowiednie aplikacje do migracji i dostosujemy całość do działania w chmurze Microsoft.

IoT Internet of Things

Mamy kompetencje i doświadczenie w gromadzeniu i przekształcaniu miliardów rekordów danych IoT. Nasz zespół odpowiedzialny za Data Science wykorzystuje najnowsze mechanizmy analizy i przetwarzania Twoich zbiorów, aby w pełni wykorzystać ich potencjał.

AI, Machine Learning

Zoptymalizujemy nie tylko Twoje zasoby, ale poprzez kompilowanie, trenowanie I wdrożenie uczenia maszynowego, usprawnimy również procesy zachodzące w twoim biznesie

Modernizacja aplikacji

Dokonaj transformacji swoich aplikacji, infrastruktury. Szybko wprowadzimy innowacje do Twojego biznesu dzięki aplikacjom, które zapewniają spersonalizowane środowiska i zmieniają się dynamicznie, reagując na zdarzenia w czasie rzeczywistym.

Azure Kubernetes

Dzięki usłudze Azure Kubernetes Service (AKS) korzystaj z jednej platformy do prac deweloperskich i operacyjnych, aby szybko i pewnie stworzyć, dostarczyć i skalować aplikacje.

Aplikacje niestandardowe

Dostrzegasz potencjał chmury w Twoim biznesie, ale nie wiesz od czego zacząć? Pokażemy Ci jak wykorzystać możliwości cloud computingu w Twojej firmie i zbudować od podstaw nowy, szyty na miarę system.

Poznaj nasze kompetencje potwierdzone przez Microsoft

Posiadamy setki godzin doświadczenia w projektach międzynarodowych i lokalnych. Nasze szerokie kompetencje zostały potwierdzone licznymi certyfikatami.

Nowości w platformie Azure

Zobacz nas w akcji. Obejrzyj szkolenia prowadzone przez naszych doświadczonych ekspertów.

Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Jarosław Szybiński

Dyrektor Sprzedaży Rozwiązań Microsoft

captcha